У житомирському кінотеатрі планують проводити безкоштовні культурні заходи для підтримки постраждалих від війни | Times ZT

У житомирському кінотеатрі планують проводити безкоштовні культурні заходи для підтримки постраждалих від війни

У Житомирі на стадії розробки знаходиться масштабний проєкт від кінотеатру ім. Івана Франка та управління культури міськради, по наданню емоційної підтримки та психологічного розвантаження для населення та переселенців. 

Про це в коментарі для «Times.ZT» розповіла редакторка з рекламування фільмів Марія Степанчук

У рамках проєкту, кінотеатр використовуватиметься як майданчик для кінопоказів, лекцій та майстркласів.

«У форматі цього проєкту, планується, що кінотеатр ім. Івана Франка безкоштовно показуватиме різні просвітницькі фільми, фільми українського виробництва, історичне, документальне кіно. Також ми плануємо організовувати бесіди-зустрічі з психологами, рятувальниками, медиками та проводити творчі заходи й майстеркласи. Це все поки на стадії розробки, але ми дуже хотіли б, щоб цей проєкт вдалося реалізувати в життя», – зазначає Марія Степанчук.

У разі, якщо проєкт затвердять, він діятиме протягом трьох місяців – червень-серпень. Також у кінотеатрі ім. Івана Франка додають, що знайшли комфортне бомбосховище неподалік закладу.

«Що стосується бомбосховища, то в самому кінотеатрі у нас його немає. Проте ми домовилися з Нацбанком, щоб ми могли користуватися їх бомбосховищем. Воно велике, розраховано десь на 120 людей, там хороші умови, є стільці, вода, світло, і все необхідне», – пояснює працівниця кінотеатру.

Поки що, кінотеатри Житомира не планують відновлювати роботу. Проте, якщо в регіоні буде спокійно, вже в червні можна буде відвідати прем’єрні покази. 

Нагадаємо, у «Прозорому офісі» в Житомирі волонтери-психологи працюють з врятованими від війни дітьми (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирському кінотеатрі планують проводити безкоштовні культурні заходи для підтримки постраждалих від війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*