Работоргівля на Житомирщині: директор Тетерівського інтернату разом із дочкою та зятем експлуатували дітей з інвалідністю (ФОТО)

Директора Тетерівського дитячого будинку-інтернату затримала поліція за підозрою у торгівлі людьми. Зараз він знаходиться під цілодобовим домашнім арештом за рішенням суду, але, як не дивно, продовжує керувати навчальним закладом.

Про затримання та оголошення підозри директору інтернату повідомив начальник ГУНП у Житомирській області Вячеслав Печененко, проте прізвище затриманої особи та назву навчального закладу він не назвав. Натомість це зробила місцева активістка Ірина Коцюба, яка понад тиждень тому повідомила про затримання.

«У п’ятницю поліція арештувала директора Тетерівського інтернату Олега, а суд відпустив під домашній арешт. Торгівля дітьми — це менше, що йому приписують. А ось департамент з його директором Юрієм Прокопцем надалі виділяє найбільше коштів. Депутати облради, чому ви мовчите? Кого ви призначили? Людину, яку звинувачують у торгівлі дітьми з інвалідністю? До речі, донька директора в поліції при інших дійових особах розповідала, що суму для слідчого вже збирають», — написала Ірина у Facebook.

Що ж до подробиць у цій справі, то вони з’явилися 19 вересня. Вячеслав Печененко підтвердив, що керівника одного з спеціалізованих інтернатних закладів підозрюють у кримінальному провадженні. Оперативники підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, задокументували протиправну діяльність сімейного підряду посадовця, який разом із дочкою та зятем упродовж року постачав вихованців дитячого будинку-інтернату на різного роду роботи як «дешеву робочу силу».

«Люди з інвалідністю, які мають постійно знаходитись під наглядом лікарів, залучалися на ринок вантажниками і працювали з 5-ї ранку і часом аж до 8-9 години вечора. При цьому утрьох вони розвантажували фури з 20 тоннами мішків і стільки ж за день мали завантажити у машини покупців. А ще директор разом із зятем і дочкою «працевлаштовував» вихованців спецзакладу по чужих господарствах, де вони за тарілку борщу виконували роботи з прибирання території, викопування траншей, знову ж таки вантажників будівельних матеріалів тощо. Усе це подавалось під соусом «трудової реабілітації», — повідомив Печененко.

Наразі слідчі направили до суду подання про відсторонення підозрюваного у торгівлі людьми директора інтернату від посади.

Що ж до інших фігурантів, то зять посадовця також знаходиться під домашнім арештом, а дочці, колишній виховательці спецзакладу, незабаром також оголосять про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.


Дивіться ще: Щоденні перешкоди. Чи є Житомир безбар’єрним містом?

Будьте першим, хто прокоментував "Работоргівля на Житомирщині: директор Тетерівського інтернату разом із дочкою та зятем експлуатували дітей з інвалідністю (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*