У Житомирському районі проживає родина вимушених переселенців, у якій зростає 10 прийомних діток (ФОТО)

У Житомирському районі проживає родина вимушених переселенців, у якій зростає 10 прийомних діток

У Сінгурах Житомирського району проживає родина вимушених переселенців, у якій зростає 10 прийомних діток. 6 дівчаток і 4 хлопчиків віком від 7 до 15 років виховують Маргарита й Ігор.

У 2022 році їхній дитячий будинок сімейного типу евакуювали зі Слов’янська Донецької області до Німеччини. 11 місяців велика родина мешкала за кордоном, але діти не змогли там адаптуватися і повернулися в Україну. На Житомирщині їм допомогли знайти житло й облаштуватися віруючі християни. Про цю історію розповіли у Фонді громади Житомира/Zhytomyr Community Fund.

Маргарита Антипчук поділилася, що їхні діти навчаються онлайн у Слов’янській школі, бо в селі, де вони нині мешкають, немає навчального закладу. У подружжя є дві рідні дорослі доньки. Молодша – студентка. А старша, Катерина, маючи трьох рідних діток, теж із чоловіком виховує в ДБСТ сім прийомних синів і донечок віком 3-14 років.

Спочатку дві сім’ї з 24 людей жили у Сінгурах в одному будинку – спали хто де, навіть на підлозі. А невдовзі переселилися в окремі оселі.

«Потреб і проблем у сім’ї Маргарити й Ігоря, де зростає 10 дітей, є чимало. Тішимося, що змогли їм допомогти вирішити частинку, надавши гуманітарну підтримку. Дякуємо друзям і волонтерам Фонду громади Житомира, які надсилають і привозять продукти харчування, одяг, засоби гігієни та інші важливі речі, завдяки яким ми можемо підтримати людей. Наша сила – в єдності!» – зазначили в Фонді громади Житомира/Zhytomyr Community Fund.

Нагадаємо, ілюстрації з глибоким сенсом: українська духовність у творчості житомирянки Валентини Пирог (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському районі проживає родина вимушених переселенців, у якій зростає 10 прийомних діток (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*