Угорський соратник путіна Віктор Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України до ЄС

Угорський соратник путіна Віктор Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України до ЄС

Проросійський прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Парижу заявив, що виступає проти початку переговорів щодо України до ЄС. Головною причиною своєї незгоди путінський соратник назвав те, що Україна, нібито, до цього не готова і ніякого прогресу, всупереч висновкам Єврокомісії, країна не досягла.

«Україна відома як одна з найбільш корумпованих країн світу. Ми не можемо схвалити рішення про початок переговорів про вступ»,

– заявив Орбан.

Більше того, за словами угорського лідера, прийняття України означатиме додаткові витрати для бюджету ЄС і серйозні наслідки для аграрної політики.

«Україна – велика країна з важливим сільськогосподарським сектором. Якщо ви дозволите цьому сільському господарству увійти в європейську систему сільського господарства, воно знищить його наступного дня. Без трансформації нашої системи сільськогосподарських субсидій ми не зможемо їх впустити. Наслідки будуть жахливими»,

– наголосив Орбан.

При цьому проросійський політик заявив, що готовий йти на компроміси у інших питаннях задля «розмороження» Єврокомісією 10 мільярдів євро для Угорщини, але не в “українському питанні”.

Нагадаємо, що вже в середині цього місяця лідери ЄС прийматимуть рішення чи варто офіційно запрошувати Україну розпочати переговори про членство. Для цього необхідна одностайність серед країн-членів. І наразі саме Угорщина усіляко намагається завадити вступу України до блоку.

Будьте першим, хто прокоментував "Угорський соратник путіна Віктор Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України до ЄС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*