Україна може отримати авіацію і далекобійні ракети – Подоляк 

Україна продовжує комунікувати з міжнародними партнерами, щоб отримати більше необхідного нам озброєння. Наразі активно тиснуть на питанні передачі авіації та далекобійних ракет. На цьому наголосив радник глави ОП Михайло Подоляк.

Як зауважив Михайло Подоляк, наразі тривають переговори з партнерами щодо надання нам іншого не менш необхідного озброєння. Мовиться про штурмову авіацію, а також далекобійні ракети. І відбувається це обговорення прискорено, адже Україна не має часу на зволікання.

Зауважимо, що говорити про літаки та ракети було б вкрай складно, якби не події останніх днів. Німеччина ухвалила рішення передати нам танки Leopard, а США – Abrams. Усе це дозволило нам перейти на наступну сходинку переговорів щодо озброєння.

«Наші партнери розуміють, як розвивається війна. Вони розуміють, що штурмова авіація для прикриття живої сили і бронетехніки, яку вони нам же дають, необхідна обов’язково. Точно так само для того, щоб різко зменшити ключовий інструмент російської армії – артилерію, нам необхідні ракети. Тому переговори вже йдуть, переговори йдуть прискорено», – наголосив Подоляк.

Водночас він зауважив, що є низка нюансів. Здебільшого вони стосуються психологічного статусу наших союзників. У них є страх, що світова архітектура у зв’язку з війною повністю ламається.

Нагадаємо, російські терористи можуть піти у новий наступ.

Будьте першим, хто прокоментував "Україна може отримати авіацію і далекобійні ракети – Подоляк "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*