«Україна-Польща разом!» Ультрамарафон рятувальників дістався Житомира (ФОТО-ВІДЕО)

Житомир гостинно зустрів учасників Ультрамарафону Вдячності рятувальників «Україна-Польща разом!», який стартував 11 серпня у Києві.

З нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України та з метою подяки Республіці Польща за підтримку і надану допомогу громадянам України та нашій країні під час повномасштабного вторгнення з боку російської федерації, а також щоб показати стійкість та витримку Українського народу в спільній боротьбі, 11 серпня у м. Києві стартував ультрамарафонський пробіг за маршрутом Київ – Варшава, який триватиме до 24 серпня 2022 року. 

Пробіг здійснюється щоденно впродовж 14-ти днів поетапно із зупинкою в обласних центрах та містах і містечках, які зустрічатимуться на маршруті. Зокрема, 12-15 серпня пробіг проходив через Житомирську область із зупинкою у Житомирі 13 серпня.

 Повністю всю дистанцію у 800 км з Києва до Варшави за два тижні долає один спортсмен – рятувальник Володимир Сковородка з Головного управління ДСНС України у м. Києві у супроводі команди підтримки. 

До пробігу долучаються на певні дистанції ( від 5 і більше км) і працівники територіальних органів ДСНС в тих областях, через територію яких пролягатиме маршрут, а також місцеві спортсмени.

Ультрамарафон проводиться для привернення уваги населення до здорового способу життя, важкої роботи рятувальників, спільної боротьби проти агресора та подяки Республіці Польща.

Житомир відзначив День молоді (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Україна-Польща разом!» Ультрамарафон рятувальників дістався Житомира (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*