В п’ятницю, 12 серпня, у Житомирі на вулиці Михайлівській проходило свято – День молоді.
Численні майстер-класи, фотосушка, міні-концерт житомирських музикантів та благодійний ярмарок зі збором коштів на ЗСУ – програма свята була яскравою та насиченою.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9859-222-20.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9683-135-12.jpg)
День молоді в Україні святкують з 1994 року. Відповідний наказ підписав перший президент Леонід Кравчук. Дата припадала щорічно на останню неділю червня. Змінити її вирішили торік — у 2021. “Новим” Днем молоді для українців стало 12 серпня. А “стару” дату залишили для святкування дня молодіжних та дитячих громадських організацій.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9848-216-19.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9654-116-10.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9819-200-18.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9505-47-6.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9751-170-17.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9498-44-5.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9743-165-16-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9695-138-14-e1660397737496.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9693-137-13-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9667-128-11-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9622-97-9-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9542-63-8-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9516-52-7-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9498-44-5-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9492-42-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9472-32-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9464-28-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF9412-6-1-1024x682.jpg)
Соняшники, голуби миру та українські хатинки: проєкт «Малюю Перемогу» для дітей у Житомирі (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомир відзначив День молоді (ФОТО-ВІДЕО)"