Житомир попрощався з Героєм Вячеславом Усенком (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

Житомир попрощався з Героєм Вячеславом Усенком (ФОТО-ВІДЕО)

13 серпня, Житомир попрощався з Героєм, який віддав своє життя за Україну, захищаючи державні рубежі від атак російського агресора.

“Висловлюю щирі сум та співчуття рідним та близьким Вячеслава. Ми Вячеслава знали не просто як людину, а справжнього воїна! Не дивлячись на своє підірване здоров’я, не покинув лав Збройних Сил, став на захист держави і до останнього дня з честю виконував свій обов’язок.” – виражає свої співчуття побратим загиблого.

На Смолянському військовому кладовищі відбулася церемонія поховання Вячеслава Усенка.

“Він керував відділом “Лаки-Фарби”, був життєрадісною, доброю порядною людиною, але справедливою. Він завжди пишався тим, що він військовий, навіть коли працював. В нього навіть дідусь був Героєм Радянського Союзу. Герої не вмирають! Це про нього. І він назавжди залишиться в наших серцях такою доброю людиною, який він був.” – каже Ігор, друг загиблого Вячеслава.

Близькі, друзі, побратими, представники влади та духовенства прийшли, щоб провести в останню путь Героя.

“З дитинства він розумів, що таке патріотизм. Для нього дідусь був взірцем. І обрав професію, ні не професію, обрав життєву стежину, життя…” – розповідає Ольга Юрченко, директорка міського центру соціальних служб.

На війні в Україні щодня знищують до 500 росіян

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з Героєм Вячеславом Усенком (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*