Українські нардепи хочуть позбавити права на відстрочку осіб, які доглядають за інвалідами

Українські нардепи хочуть позбавити права на відстрочку осіб, які доглядають за інвалідами

З нового законопроєкту про посилення мобілізації українські нардепи хочуть прибрати норму, за якою особам, що доглядають рідних з інвалідністю, надається відстрочка. На думку народних обранців – це лазійка для ухилянтів, а відтак її потрібно усунути. Про це заявив заступник голови комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

Ми почули проблему людей з інвалідністю і тих, хто їх доглядає. Зараз шукаємо формулу, при якій люди з інвалідністю не будуть позбавлені необхідного догляду. З іншого боку, ми маємо перекрити лазівку, якою користуються деякі ухилянти. Вони знаходять людей з інвалідністю, і в однієї такої людини може бути, умовно кажучи, дев’ять доглядачів. Цього не має бути. Повинен бути тільки один доглядач“,

– зазначив нардеп.

Наразі, за словами нардепа, у Комітеті працюють над тим, аби збалансувати законопроєкт так, щоб виконати запит Генштабу та Міноборони і при цьому втримати баланс прав, свобод та справедливості для людей.

Нагадаємо також, що Кабінет Міністрів хоче привʼязати бронювання від мобілізації до розміру зарплати.

Будьте першим, хто прокоментував "Українські нардепи хочуть позбавити права на відстрочку осіб, які доглядають за інвалідами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*