Український нардеп знайшов спосіб покращити демографічну ситуацію в Україні: ввести податки на бездітність

Український нардеп знайшов спосіб покращити демографічну ситуацію в Україні: ввести податки на бездітність

Вчора, 20 травня, на сайті Верховної Ради з`явився цікавий законопроєкт. У ньому пропонувалося покращити демографічну ситуацію в країні з допомогою введення податку на… бездітність.

Ініціатором такого нововведення виступив народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Гривко, відомий своїми неадекватними ідеями і раніше. Саме цей народний обранець раніше подавав у Верховну Раду законопроєкт, щоб в’язні в колоніях крутили велотренажери і так виробляли електрику.

Цього разу пан Гривко вирішив, що усі, хто має менше трьох дітей повинні сплачувати до бюджету податок. Зокрема:

  • для тих, у кого немає дітей, ставка має бути 1,5%;
  • для тих, у кого 1 дитина — 1%;
  • для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.

Платити при цьому мають всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років, хто так і не наважився народити 3 дітей.

Звичайно така ініціатива викликала у суспільстві, та й серед однопартійців Гривка, хвилю хейту та обурення. Зокрема, голова комітету ВР з питань фінансів Гетманцев заявив, що такий законопроєкт не має жодних шансів на підтримку та нагадав, що схожі ініціативи запроваджували свого часу лише фашисти та комуністи.

Податок на бездітних існував у різний час у Римі, фашистській Італії, комуністичній Польщі і, безумовно, в СРСР з 1941 року до кінця імперії. У народі називався податком на яйця, враховуючи нерівний податковий статус жінок і чоловіків.

Відповідаю всім одночасно: ні, шансів на ухвалення немає. А ось шанси поповнити колекцію гротескних законодавчих ініціатив дев’ятого скликання ВР є,”

– зазначив Гетманцев.

В результаті після сотень мемів та суспільного хейту Гривко таки відкликав свій законопроєкт.

«Ціную, хто висловився аргументовано і вибачаюсь перед тими у кого цей законопроект визвав негатив. Хоча досвід такий був в світі і приносив ефективність»,

– заявив при цьому нардеп.

Нагадаємо також, що скандально відома нардепка Безугла пропонує мобілізувати на фронт усіх жінок, зрівнявши їх із чоловіками.

Будьте першим, хто прокоментував "Український нардеп знайшов спосіб покращити демографічну ситуацію в Україні: ввести податки на бездітність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*