Укрзалізниця припинила продаж квитків у Житомирській області

Згідно рішення Держкомісії з питань ТЕБ та НС Укрзалізницею було тимчасово припинено продаж квитків на Житомирщині, а також у Чернівецькій області.

Вказану інформацію оприлюднило “Інтерфакс-Україна“, посилаючись на прес-центр УЗ.

“За рішенням комісії стосовно епідеміологічної ситуації в країні та карантинного розпділу на “зони”, вже з 7 по 12 березня буде призупинено продаж квитків у Чернівецькій області та на Житомирщині. Також обмежать висадку та посадку пасажирів з уже придбаними квитками , якщо дата поїздки пізніша, аніж 7 березня 2021 року. Відзначимо, що пасажири із квитками до Чернівців, Житомира та інших н.п. цих регіонів будуть доступними для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, при умові, що вони не належать до “червоної” зони”, – зазначається в тексті повідомлення.

Також в УЗ відзначили, що до 6 березня, при умові наявності квитка, паажири матимуть змогу дістатися до місця призначення потягами компанції. Також обмеження не стосується пасажирів, чиї рейси розпочинаються опівночі 7 березня і закінчуватимуть вже під час карантинних обмежень.

Нагадаємо, що укрзалізниця запустила продаж квитків за допомогою чат-боті

Будьте першим, хто прокоментував "Укрзалізниця припинила продаж квитків у Житомирській області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*