У Житомирі кілька сотень підприємців прийшли під стіни Житомирської ОДА вимагати у влади дозвіл працювати (ФОТО-ВІДЕО)

У середу, 3 березня, в Житомирі проходить мітинг «Право на працю», де жителі області виступають проти вибіркового закриття малого та середнього бізнесу, а також вимагають від влади надати дозвіл на працю у червоній зоні. 

Сотні людей з Бердичева, Андрушівки, Чуднова, Житомира зібралися під стінами Житомирської ОДА з вимогою дозволити бізнесу працювати.

«Вимога одна — дати нам працювати і залишити нас в спокої, а не знущатися над нами. Або якщо закривати, то закривати всіх, і транспорт, і магазини, і супермаркети, в яких купа людей. А нам як жити? Субсидії немає, податки потрібно сплачувати», — говорить жителька Бердичева.

До людей вийшов заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько, щоб врегулювати ситуацію. Підприємці висунули йому вимогу негайно скликати комісію, яка дозволить їм працювати із завтрашнього дня. 

«Тут зібралися реальні підприємці, в яких болить душа за свою роботу, сім’ю, країну. Підприємці левову частку віддають бюджету, платять податки, оренду. Люди обурені тим, що половина мікро та малого бізнесу зачинена, це ті люди, які годують себе та свою сім’ю. У нас одна вимога — із завтрашнього дня мікро та малий бізнес повинен працювати в повному обсязі. Ми чекаємо о 15 годині комісію, яка буде вирішувати подальшу ситуацію», — заявив громадський діяч Андрій Попов.

О 15 годині підприємці планують знову зібратися під стінами Житомирсьої ОДА. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі кілька сотень підприємців прийшли під стіни Житомирської ОДА вимагати у влади дозвіл працювати (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*