В одній з житомирських шкіл занедужали 9 дітей – існувала підозра на гостру кишкову інфекцію

У загальноосвітній школі №20, яка знаходиться на вулиці Східній в Житомирі, зареєстрували гостру кишкову інфекцію – погано стало дев`ятьом школярикам.

Вказану інформацію у середу, 3 березня, повідомили на сторінці прес-центру Держслужби України з НС.

“2 березня у м. Житомир у загальноосвітній школі № 20 зареєстровано гостру кишкову інфекцію у 9 учнів (2012 – 2013 р.н.), з яких 7 учнів перебувають на стаціонарному лікуванні та 2 учні знаходяться на амбулаторному лікуванні. Стан здоров’я хворих задовільний. З 3 березня в школі призупинено навчальний процес”, – зазначається в тексті повідомлення.

У школі оперативно провели низку санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, а місцеві правоохоронці розпочали розслідування за вказаним фактом.

Згодом, після огляду школярів медиками, стало відомо, що в учнів, які були госпіталізовані до дитячої лікарні ім. В.Й.Башека з підозрою на кишкову інфекцію, діагноз не підтвердився, – пише Житомир Інфо, посилаючись на коментар заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової.

Вона додала також, що загалом на лікуванні перебувало 8 дітей.

Нагадаємо,що на Житомирщині 10-класник булив вчителів, а директор виступав на його захис

Будьте першим, хто прокоментував "В одній з житомирських шкіл занедужали 9 дітей – існувала підозра на гостру кишкову інфекцію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*