«Укренерго» закликало українців зменшити споживання світла у вечірні години

В НЕК «Укренерго» закликали українців зменшити споживання світла у пікові години — з 19.00 до 22.00. Окрім того, зменшити навантаження на енергосистему на підприємстві просять і у ранкові часи.

Причиною таких закликів стало зниження доступного обсяг потужності та резервів, до якого призвела зупинка на ремонт енергоблоків електростанцій, які зазнали масованих обстрілів росіян упродовж осені-весни. Також триває сезонна ремонтна кампанія на атомних електростанціях.

Цього літа об’єми робіт будуть більшими, ніж у попередні роки: через російські атаки пошкодження отримали всі теплові та ключові гідроелектростанції. Тобто в минулі роки, коли атомні блоки йшли в планові ремонти і зупинялися для планової заміни палива, їх компенсували потужностями великих ТЕС і ГЕС. Цього року самі ТЕС і ГЕС потребують суттєвих ремонтів після сезону масових ракетних атак, тобто компенсувати виведення в ремонт атомних блоків буде складніше,”

– пояснюють в компанії.

Окрім того, в Укренерго нагадують, що частина генерації, зокрема Запорізька АЕС та низка теплових електростанцій, нині перебувають на тимчасово окупованій території та не доступні українській енергосистемі.

Будьте першим, хто прокоментував "«Укренерго» закликало українців зменшити споживання світла у вечірні години"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*