Управителів будинків та голів ОСББ у Житомирі закликають не допустити замерзання системи теплопостачання

Управителів будинків та голів ОСББ у Житомирі закликають не допустити замерзання системи теплопостачання

Відсьогодні у Житомирі прогнозуються сильні морози, подекуди до -15…-20°C. Тож Житомирська міська рада закликала управителів багатоквартирних будинків та голів ОСББ вжити заходів аби не допустити замерзання системи теплопостачання у разі позаштатної ситуації.

У зв’язку з суттєвим похолоданням, на випадок виникнення надзвичайної ситуації в разі відсутності електропостачання чи аварії, кожна обслуговуюча компанія повинна бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись у випадку тимчасового аварійного відключення тепла.

Якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов’язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, коли температура опустилась до мінус 3 і нижче градусів за Цельсієм,”

– йдеться у повідомленні міськради.

Приймати рішення щодо необхідності зливання води з системи у будинку зобов`язана особа, відповідальна за технічний стан і експлуатацію тепловикористовувальних установок і теплових мереж. Водночас перед тим вона повинна погодити своє рішення з головним інженером або заступником інженера КП «Житомиртеплокомуненерго». Зв`язатися з ним у разы потреби можна за телефоном: 47-19-29, +38063 220 92 94.

Порядок зливання теплоносія з системи обов`язково погоджується з оператором котельні.

Вода у внутрішньобудинковій системі опалення зливається в дренажний приямок або інше передбачене для цього місце. Не можна допускати зливу води безпосередньо в підвальні приміщення для запобігання руйнуванню конструкцій та забезпечення можливості використання підвальних приміщень як укриття чи пунктів обігріву,”

– наголошують у міськраді

У випадку позаштатної ситуації, як от відсутність електронного зв’язку, електричної енергії, аварійна ситуація, голови правлінь ОСББ, управителі, інші уповноважені мають прибути до районної котельні, від якої опалюється будинок. Там вони отримають необхідні інструкції подальших своїх дій.

Підключення будинку відбуватиметься після погодження даного рішення з теплопостачальною компанією і лише за умови стабілізації ситуації.

Будьте першим, хто прокоментував "Управителів будинків та голів ОСББ у Житомирі закликають не допустити замерзання системи теплопостачання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*