Уряд продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення

Уряд продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення до кінця травня. Таким чином у наступному місяці українці сплачуватимуть за світло за старим тарифом – 2 гривні 64 копійки за кіловат. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Розуміємо, що особливо під час війни мільйони українців потребують допомоги та підтримки. Тому за більш ніж 2 роки ціни на газ, воду і тепло залишалися без змін. Цього місяця ми затвердили постанову, яка зберігає пільгову ціну на газ для постачальників тепла і гарячої води для населення до кінця літа. Також цього тижня державний «Нафтогаз» продовжив дію пільгової ціни на газ для населення. Вона, як і раніше, буде складати 7 грн 96 коп. за куб блакитного палива. Уряд ухвалює рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення. 2 гривні 64 копійки за кіловат. Залишаємо цю ціну без змін. Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії буде продовжено до 31 травня»,

– зазначив очільник Уряду.

Разом з тим, вже з 1 червня можливе підвищення цін на електроенергію у зв`язку з істотними пошкодженнями українських об`єктів енергетики внаслідок рашистських обстрілів та потребою в їх відновленні.

Будьте першим, хто прокоментував "Уряд продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*