Уряд прийняв рішення, яке дозволить не зупинити роботу КП «Житомирводоканал»

Уряд прийняв ухвалу продовжити дію безстрокових договорів «Укрінтеренерго» з водоканалами, допоки вони не знайдуть іншого постачальника, або не перейдуть в статус захищеного споживача.

Таке рішення керівництва держави прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Це рішення дасть можливість працювати водоканалам, які наразі не мають іншого постачальника. Додатково, Уряд дав можливість водоканалам заключати з «Укрінтеренерго» договори щодо реструктуризації заборгованості за електроенергію», — зазначив він.

Генадій Зубко нагадав, що Урядом спільно з депутатами був напрацьований законопроект №9406, який наразі знаходиться на розгляді у Парламенті. Прийняття відповідного закону дасть можливість водоканалам не платити авансові внески.

«Ми будемо наполягати на його першочерговому прийнятті. Можливості сплачувати авансову плату водоканали не мають. Принцип їх роботи зрозумілий всім – вони постачають воду лише після того, як отримають плату від населення, оптових і промислових споживачів. А на це йде мінімум місяць. Тому прийняття цього закону є вкрай необхідним, і він є коригуючим стосовно прийнятого Закону «Про ринок електричної енергії», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Таким чином, у квітні КП “Житомирводоканал” продовжить свою роботу і водопостачання житомирян припинено не буде.

Нагадаємо також, що борг житомирян перед водоканалом на сьогодні складає більше 32 млн грн.

  • 13
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Уряд прийняв рішення, яке дозволить не зупинити роботу КП «Житомирводоканал»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*