Уряд призначив директором НАБУ фігуранта корупційного скандалу Семена Кривоноса

Уряд призначив директором НАБУ колишнього голову Державної інспекції архітектури та містобудування України Семена Кривоноса. З цією метою було навіть проведено позачергове засідання Кабміну.

Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, що, зокрема, складалась і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ. Тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені при отримані статусу кандидата“,

— заявив прем’єр-міністр Шмигаль.

Однак схоже в уряді вже забули, що Кривонос був фігурантом справи, пов`язаної з хабарем, яку свого часу розслідувала СБУ. Щоправда у 2016 році справу рапотово закрили, нібито через відсутність факту злочину.

Однак, звідки у власності родини держслужбовців з`явилися кілька земельних ділянок, приватний будинок, та квартира в Києві, вартістю 3 мільйони гривень, ніхто так і не пояснив. Схоже, як і Ляшко, виграли у лотерею.

Кривоноса вже не вперше намагаються протягнути в НАБУ. Так, свого часу він навіть виграв у конкурсі на посаду директора Одеського територіального управління НАБУ, але тоді з незрозумілих причин відмовився обіймати цю посаду.

Окрім Кривоноса, на посаду очільника НАБУ в фіналі претендували також керівник четвертого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань Сергій Гуляк та керівник Управління внутрішнього контролю НАБУ Роман Осипчук. Однак вирішили, що чоловік без досвіду роботи в структурі та з корупційним скандалом за плечима – достойніший.

Нагадаємо також, що НАБУ завершило розслідування справи нардепа Кузьміних.

Будьте першим, хто прокоментував "Уряд призначив директором НАБУ фігуранта корупційного скандалу Семена Кривоноса"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*