Уряд тимчасово скасував аукціони на Prozorro

До кінця дії воєнного стану Кабмін скасував електронні аукціони у системі Prozorro. Таке рішення, за твердженням урядовців, зумовлене відсутністю доступу всіх учасників торгів до системи через спричинені обстрілами відключення електрики. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що аукціони не проводитимуться на період дії воєнного стану та протягом 90 днів з моменту його припинення. А від 3 січня всі торги у Prozorro проходитимуть без аукціону. Перемагатиме той, хто дав найменшу ціну під час подання тендерної позиції.

Разом з тим, за словами віцепрем’єр-міністерки економіки Юлії Свириденко, міністерство моніторитиме наслідки скасування аукціонів на різні категорії закупівель. За результатами проведених аналізів можуть бути запроваджені постійні зміни до процесу публічних закупівель.

“…через 1-2 місяці подивимося на цифри, якщо підтвердиться, що в різних категоріях закупівель стратегія тендеру без аукціону може бути більш ефективною, повернемо аукціони як опціональний інструмент торгів для всіх закупівель

– зазначила Юлія Свириденко.

Будьте першим, хто прокоментував "Уряд тимчасово скасував аукціони на Prozorro"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*