Урядовці США та ЄС обговорюють мирні переговори росії з Україною

Урядовці США та ЄС обговорюють мирні переговори росії з Україною

США та Європа почали обговорювати з Києвом можливі мирні переговори з росією і те, від чого Україні доведеться відмовитись для досягнення домовленості. Про це пише видання NBC з посиланням на власні джерела.

За словами одного нинішнього високопосадовця США та одного колишнього високопосадовця США, знайомих з дискусіями, офіційні особи США та Європи почали тихо говорити з українським урядом про можливі мирні переговори з росією для припинення війни.

Розмови, як пише видання, включали дуже широкі нариси того, від чого Україні, можливо, доведеться відмовитися, щоб досягти угоди, сказали чиновники. Деякі з переговорів, які офіційні особи назвали делікатними, відбулися минулого місяця під час зустрічі представників понад 50 країн, які підтримують Україну, зокрема з членами НАТО, відомої як Контактна група з питань оборони України, повідомили чиновники.

Як пишуть журналісти, розмови почалися на тлі занепокоєння офіційних осіб США та Європи щодо того, що війна зайшла в глухий кут, і щодо здатності продовжувати надавати допомогу Україні. 

Нагадаємо, США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму в 425 мільйонів доларів.

Будьте першим, хто прокоментував "Урядовці США та ЄС обговорюють мирні переговори росії з Україною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*