Увага! Хворі на COVID-19 та люди, які на самоізоляції, зможуть проголосувати, але є певні правила

Пандемія коронавірусу поки що не відступає на Житомирщині, але кожен має право зробити свій вибір у день голосування. Аби не втратити виборців, на ділянках голосування передбачили спеціальні кабінки, для пацієнтів організували дільниці в лікарнях, а до тих, хто лікується вдома чи знаходиться самоізоляції, будуть приїжджати додому члени територіальних виборчих дільниць.

«Всього у Житомирській області 1437 виборчих дільниць, спеціальних — 49, з них в стаціонарних лікувальних закладах — 43. При наявності симптомів застуди, під час голосування на місцевих виборах, людина зможе проголосувати на дільниці в окремій кабінці. Їй необхідно мати при собі медичну маску і особисту ручку. У разі самоізоляції через хворобу вдома, голосувати можна вдома. Щоб мати змогу голосувати в окремій кабінці чи вдома, необхідно написати заяву у довільній формі, додати медичну довідку від лікаря, цю заяву надіслати до дільничної комісії, де ви голосуєте. Все це потрібно зробити до 20 години 23 жовтня. Якщо в члена сім’ї виборця позитивний тест і він перебуває на самоізоляції, алгоритм дій такий самий. Хворі, які перебувають у лікарні, можуть проголосувати в закладі охорони здоров’я. Члени територіальних виборчих комісій, які будуть виїжджати на голосування вдома, будуть забезпечені спеціальних одягом, засобами індивідуального захисту», — розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Нагадаємо, чисельність хворих на «корону» на Житомирщині перевалила рубіж в 10 тисяч, в лікарнях хворим не вистачає кисню.

Онлайн брифінг щодо епідемічної ситуації в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 19 October 2020


Будьте першим, хто прокоментував "Увага! Хворі на COVID-19 та люди, які на самоізоляції, зможуть проголосувати, але є певні правила"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*