Чисельність хворих на «корону» на Житомирщині перевалила рубіж в 10 тисяч, в лікарнях хворим не вистачає кисню

Кількість хворих на COVID-19 у Житомирській області збільшується. У районних лікарнях не вистачає балонів з киснем. У Житомирській ОДА кажуть, що державним бюджетом передбачено для Житомирщини 18 млн 400 грн на вирішення цієї проблеми. 

Заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко каже, що за останній тиждень кількість інфікованих на коронавірус в Житомирській області становить — 1459 осіб, одужало — 680, померло — 18.

«За весь період епідемії ми маємо 10 096 хворих. Кількістьа активних хворих, які лікуються амбулаторно чи стаціонарно — 4 414 людей. Ситуація залишається складною, чисельність хворих збільшується», — в. о. начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДа Сергій Березовський. 

Наталія Остапченко додала, що проблеми з постачанням кисню для хворих на коронавірус дійсно є, але в державному бюджеті вже передбачено 18 млн грн для лікарень на закупівлю балонів з киснем:

«Ми зараз маємо тривогу з постачанням кисню. Але сьогодні урядом вирішується питання щодо збільшення обсягів кисню. А що стосується фінансової допомоги, державним бюджетом передбачено для Житомирської області 18 млн 400 грн для лікарень, які закуповують кисень, і лікують хворих на ковід».

Нагадаємо, аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

— ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

— носіть захисну маску в громадських місцях;

— уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Онлайн брифінг щодо епідемічної ситуації в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 19 October 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Чисельність хворих на «корону» на Житомирщині перевалила рубіж в 10 тисяч, в лікарнях хворим не вистачає кисню"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*