Від сьогодні на Житомирщині діє новий територіальний розподіл: у “червону зону” потрапили місто і п`ять районів

Під час засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулось напередодні, затвердили рішення щодо зміни рівнів епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу. 

Вказану інформацію оприлюднили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації із посиланням на Кабінет міністрів. 

Так, враховуючи ситуацію, яка наразі спостерігається в Житомирській області, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення нового розподілу, який набув чинності вже з 00:00 години 19 жовтня 2020 року.

На Житомирщині “червоний” рівень встановили у місті Коростень, а також у Коростенському, Лугинському, Любарському, Черняхівському і Чуднівському районах.

“Помаранчевий” рівень вирішили встановити у Житомирі, Бердичеві, Малині, Новограді-Волинському, а також в Андрушівському, Баранівському, Бердичівському, Брусилівському, Ємільчинському, Житомирському, Коростишівському, Малинському, Народицькому, Новоград-Волинському, Овруцькому, Олевському, Попільнянському, Пулинському, Радомишльському, Романівському, Ружинському, Хорошівському районах.

Нагадаємо, що кількість захворілих коронавірусом жителів Житомирщини знову зросла – за добу інфікувалися 309 осіб.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Від сьогодні на Житомирщині діє новий територіальний розподіл: у “червону зону” потрапили місто і п`ять районів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*