В авіакатастрофі під Кременчуком трагічно загинув авіатор з Бердичева

На думку експертів, гелікоптер критично знизив висоту і зачепився за сталеві троси. Все це перетворилося на гігантську рогатку, яка жбурнула вертоліт на землю, де він практично відразу загорівся. У загиблого залишилися дружина, двоє дітей та мати. На сторінці Ігоря Зонова, журналіста та підполковника у відставці з’явився пост про загибель його колеги, товариша по службі, офіцера запасу Олексія Блінкова – мешканця Бердичева, який був бортінженером на цьому злощасному рейсі.

Ігор розповів про участь Олексія у миротворчих операціях (зокрема у відправленні миротворчого контингенту в Сьєрра-Леоне), рятувальних місіях та військових конфліктах.

«Пройшов Югославію, кілька разів був у миротворчих місіях в Африці (Сьєрра-Леоне). Неодноразово раз брав участь в гасінні лісових пожеж в різних країнах – це коли до Мi-8 знизу чіпляють так званий «пакет», набирають в нього воду і перекидають ємність над епіцентром пожежі» – пише Ігор Зонов.

За спогадами товариша, Олексій надзвичайно любив свою роботу. Після того, як вони вийшли у відставку, бортінженер не залишив справу, а пішов працювати у приватну вертолітну компанію, яка займалася іноземними перевезеннями.

«На «громадянці» він не зміг жити без неба. Влаштувався в одну з приватних вертолітних компаній. Облітав зі своїми товаришами-вертольотчиками півсвіту. Адже досвідчені пілоти і інженери потрібні всюди. Крім знання своєї роботи, майже досконало вивчив і англійську мову, адже в сучасному небі без знання мови робити нічого» – додає І. Зонов.

Нагадаємо, 25 січня 2018 року приблизно о 19 годині надзвичайні служби Кременчука отримали повідомлення про авіакатастрофу за участю вертольоту Мі-8 приватної авіакомпанії «Українські вертольоти», яка сталася на відстані 120 метрів від житлового сектору.

Як повідомили в прес-центрі Головного управління ДСНС в Полтавській області, вертоліт Мі-8 виконував навчально-тренувальний політ. В результаті аварії загинули чотири людини, які перебували на борту: командир, другий пілот та два бортінженери. За даними керівника прес-служби Нацполіції Полтавщини Юрія Сулаєва, команда мала всі необхідні дозволи та документи для здійснення вильоту.

Юрій МЕЛЬНИК

Будьте першим, хто прокоментував "В авіакатастрофі під Кременчуком трагічно загинув авіатор з Бердичева"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*