Шокуюче відео: недоумки трощать останню льодову скульптуру у Житомирі

За даними відеокамер спостереження, в ніч з 25 на 26 січня невелике стадо приматів, у складі якого були самці та самиці – напало на останню льодову скульптуру на Михайлівській. Після першого нападу від скульптури, що символізує логотип міста, відвалився великий фрагмент. Стадо перелякалося і втекло. Але згодом підійшло друге стадо і завершило чорну справу. В результаті льодова скульптура «Знак Житомира», яка стояла на головній пішохідній вулиці від Різдва – повністю знищена.

За повідомленнями ЗМІ, одного з бабуїнів затримала поліція, і під тиском доказів він визнав свою провину.

Декілька днів назад Times.Zt опублікував фоторепортаж, де було в тому числі й фото, яке ви бачите під заголовком. Зараз це зображення вже історія. Нагадаємо, першою жертвою недоумків став крижаний олень на Михайлівській, якому одразу ж відбили роги.

Хто і навіщо це робить? Скажу чесно: важко зрозуміти логіку дій нижчих приматів, мозок яких не розвинувся у повноцінний людський. Як може нормальний мешканець трощити символіку міста, в якому живе? Риторичне запитання.

Після цих спалахів вандалізму кретинізму – деякі городяни побоюються за долю інших скульптур, цього разу вже не льодових. Прямо навпроти знищеного «Знаку Житомира» стоїть пам’ятник Небесній Сотні. І хоч автори запевняли, що напівпрозора головна скульптура групи не б’ється – все одно якось моторошно…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Шокуюче відео: недоумки трощать останню льодову скульптуру у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*