Всеукраїнський олімпійський урок в рамках Європейського тижня спорту #BeActive відбувся в ліцеї №10 «Тріумф» м. Бердичева.
Ліцей має багато талановитих спортивних випускників та й досі спорт та фізкультура у них на першому місці . Діти з великим бажанням позаймалися на координаційних сходах з учасницею двох Олімпійських Ігор, випускницею ліцею – Юлією Олішевською .
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_6_2023-10-04_16-24-46-1024x576.jpg)
По закінченню усі учасники заходу прийняли участь у спортивній вікторині та отримали подарунки від виконавчого директора відділення НОК України в Житомирській області Богдана Коляди.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_8_2023-10-04_16-24-46-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5_2023-10-04_16-24-46.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_3_2023-10-04_16-24-46-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2_2023-10-04_16-24-46-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_1_2023-10-04_16-24-46-768x1024.jpg)
«Просто крутимо педалі»: з Житомира за місто велосипедом (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "В Бердичівському в ліцеї №10 пройшов Всеукраїнський олімпійський урок (ФОТО)"