В Ізюмі виявили масове поховання на понад 440 тіл

10 вересня окупанти, під натиском ЗСУ, полишили місто Ізюм Харківської області. Після чого у звільненому місті правоохоронці виявили місце масового поховання. За попередніми даними там знаходиться понад 440 могил.

Окупанти самі публікували відео із цього поховання в Ізюмі, тому українські військові, увійшовши до міста, почали його шукати.

Ми знаємо, що дехто був убитий, дехто загинув від артилерійського вогню, так званих мінно-вибухових травм. Дехто загинув від авіаударів. Багато тіл ще не впізнані“,

– розповів начальник слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов.

Тіла були поховані окремо. Незабаром всі вони будуть ексгумовані та направлені на судово-медичну експертизу. Окрім того, на кладовищі знайшли братську могилу українських військових. У ній поховано до 25 українських захисників.

Буча, Маріуполь, тепер, на жаль, Ізюм… Росія всюди залишає по собі смерть. І повинна за це відповідати. Світ повинен притягнути Росію до реальної відповідальності за цю війну. Зробимо все для цього“,

– відреагував на жахливу знахідку Президент України Володимир Зеленський.

Вже наступної п’ятниці в Ізюм прибудуть українські та міжнародні журналісти аби показати світу і не дати замовчати страшні злочини рашистів.

Нагадаємо також, що на звільненій Харківщині виявили 10 катівень, де рашисти знущалися над окупованим населенням.

Будьте першим, хто прокоментував "В Ізюмі виявили масове поховання на понад 440 тіл"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*