В Оліївській громаді Житомирщини з’явився свій «шериф» | Times ZT

В Оліївській громаді Житомирщини з’явився свій «шериф»

Сьогодні у с. Кам’янці Оліївської громади відкрилась поліцейська станція, де відтепер працюватиме поліцейський офіцер. Місцевий «шериф» забезпечений новим автомобілем та необхідною комп’ютерною технікою. Про це повідомляють у ГУНП області.

Всеукраїнський проєкт «Поліцейський офіцер громади» вже стартував у місті Житомирі, Вільшанській, Іршанській, Миропільській та Станишівській громаді. Днями до нововведення долучились ще Городоцька, Лугинська та Ушомирська громади,  очільники яких підписали меморандуми про співпрацю з Головним управлінням Нацполіції в області. В майбутньому, як обіцяють в ГУНП області, такі «шерифи» з’являться в усіх громадах області, адже це сприяє більш оперативному реагуванню на нагальні питання безпеки мешканців громади.

У спеціально облаштованому приміщенні с. Кам’янці відтепер працюватимуть ювенальний інспектор (за окремим графіком) та поліцейський офіцер Вадим Циганник. За словами сільського голови Анатолія Мельниченко, серед п’ятьох кандидатів на цю посаду він від імені громади підтримував саме Вадима, тож тепер жителі сподіваються, що правоохоронець виправдає кредит довіри. 

Під час представлення «шериф» місцевої громади отримав сертифікат про закінчення навчання за програмою поліцейського офіцера громади, помпову рушницю, а також придбані за кошти громади ключі від нового службового «Renault Duster» і комп’ютерну техніку. 

Сам офіцер, Вадим Циганник , зазначив, що пріоритетним для нього в роботі буде попередження явищ домашнього насильства та пиятики, превентивна робота з дітьми та молоддю, протидія адміністративним і кримінальним правопорушенням у громаді. 

Нагадаємо, що у прикордонних районах Житомирщини пройшли спецнавчання.

Будьте першим, хто прокоментував "В Оліївській громаді Житомирщини з’явився свій «шериф»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*