В Овручі місцевий мешканець знайшов на вулиці гранату

Днями до Овруцького місцевого відділку поліції 32-річний місцевий житель передав гранату«Ф-1». За його словами, боєприпас був знайдений на одній з вулиць міста. Щоправда, спочатку небезпечну знахідку чоловік забрав додому, але згодом таки зателефонував до правоохоронців. Поліцейські вилучили гранату та відокремлений запал до неї.

Наразі триває перевірка наданої чоловіком інформації.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до законодавста особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої звільняється від кримінальної відповідальності(ч. 3 ст. 263 КК України).

Водночас громадян закликають бути вкрай обережними у разі виявлення зброї, боєприпасів, вибухових речовин та невідомих предметів. У жодному разі не варто їх торкатися, зрушувати з місця, переносити, розбирати тощо. про знахідку необхідно одразу повідомити до поліції (телефон 102) або ДСНС (телефон 101) або представникам органів влади.

Нагадаємо, що днями на Звягельщині лісівник знайшов у лісополосі уламки російської ракети, яку згодом остаточно ліквідували піротехніки.

Будьте першим, хто прокоментував "В Овручі місцевий мешканець знайшов на вулиці гранату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*