В результаті атаки дронів на Житомир у місті постраждало 60 приміщень

В ніч на неділю російські терористи атакували Житомирщину іранськими дронами. В результаті атаки відбулося два влучання в об`єкт інфраструктури. Як наслідок вибуховою хвилею було пошкоджено близько 60 приміщень. Про це повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

На зараз — більш як 30 пошкоджених житлових будинків, 2 лікарні, 13 котелень теплокомуненерго різного ступеня пошкоджень, 3 обʼєкти Житомирводоканалу, 12 закладів освіти…

Здебільшого, це пошкоджені вікна.

Відновлення пошкоджених вікон для населення в квартирах та приватних будинках буде відбуватись через ЄВідновлення в Дії. Кожен може подати необхідні документи та отримати компенсацію,”

– зазначив мер Житомира.

Відучора у Житомирі працює міська комісія, яка встановлює збитки і пошкодження, нанесені громаді після вранішнього удару. Після отримання усіх заявок саме вказана комісія допоможе містянам отримати компенсацію. Щоправда є і певна проблема, оскільки щодо компенсування витрат на відновлення місць загального користування та інших обʼєктів у держави немає чіткого алгоритму.

Через це на завтра очільник міста скликає позачергову сесію Житомирської міської ради. Аби виділити з міського бюджету кошти на ОСББ та управляючі компанії для відновлення пошкоджень місць загального користування.

Будьте першим, хто прокоментував "В результаті атаки дронів на Житомир у місті постраждало 60 приміщень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*