В що пограти на телефоні? ТОП-6

В що пограти на телефоні? ТОП-6

1. Stardew Valley

Безумовно, гра від розробника під псевдонімом “ConcernedApe” не могла б не потрапити у цей топ. Stardew Valley – це піксельна інді-гра основою якої є фермерство. Історія починається з того, що головний герой втомлений від рутини покидає велике місто, переїжджаючи на ферму, яку йому заповів покійний дідусь. Після чого починається основна гра у якій гравець знайомиться з механіками у перші ігрові дні.

Окрім фермерства гра має безліч контенту:  ви можете стати мисливцем на монстрів, почати займатися риболовлею, добувати мінерали та артефакти у шахті, заводити стосунки з місцевими, що живуть біля вашої ферми, брати участь у святах по типу великодня або нового року. Всі персонажі у грі унікальні і мають власний характер, вподобання, а подій і сцен у грі стільки, що вам місяця не вистачить на те, щоб все побачити. Гру постійно порівнюють з “Animal Crossing”, а деякі впевнені, що “Stardew Valley” набагато краща ніж гра від “Nintendo”.

2. Endling – Extinction is Forever

Якщо казати про ігри, які мають важливе послання до людства і застереження, то саме “Endling” спадає на думку. Гра розповідає про останню лисицю на землі, яка намагається врятувати і виростити своє потомство. В грі показана темна сторона людської індустріалізації: заводи, що масово засмічують ріки, безконтрольна вирубка лісу, вимирання багатьох видів через людську діяльність, браконьєрство. І продемонстровано весь цей процес доволі якісно. Якщо спочатку локації повні річок і дерев, то згодом вода випаровується, а дерева повністю вирубують. В сюжеті гри одне з лисенят крадуть і нам потрібно знайти його, водночас боронити та годувати тих, хто залишилися з нами. Так, тваринки не невмирущі, за ними постійно потрібно доглядати і дбати, бо небезпеку для них несуть як люди так і інші хижаки. В грі присутні декілька розв’язок, які залежать від дій гравця.

3. This War of Mine

Гра про виживання звичайних людей в умовах війни. Протягом неї вам потрібно зберегти життя невеликій громаді людей (3-4 особи), збираючи для них їжу та речі. В грі присутні також важкі варіанти дій: вкрасти їжу у інших людей, залишивши їх помирати від голоду, або самим залишитися без нічого, вбити солдата, що охороняє сховище. Дати їжу маленькій дитині, що звертається до вас по допомогу чи відмовити, для того щоб герої мали, що їсти. Більше того в грі присутні хвороби, поранення, депресія в якій опиняються наші герої, а також перехід гри в зимову пору року, що ускладнює гру. Загалом гра поширює на глядача всі ті важкі моменти, що постають перед людьми, які є вимушеними учасниками війни.

Цікавим моментом є те, що розробники гри “11 bit studios” на початку повномасштабного вторгнення передали на потреби України гроші з останніх продажів своєї гри.

4. Sky

Sky розповідає про всесвіт, що втратив світло що давало життя усьому живому, та опинився серед темряви, а вам як головноиу  герою потрібно це саме світло повернути у загиблий світ гри, і врятувати душі місцевих жителів. Лор гри переданий через івенти, малюнки, що з’являються на стінах локацій і невеликі внутрішньоігрові відео. Гру можна проходити як самому, так і в компанії друзів (хоча вона розрахована на команду гру).Саме цікаве те, що гра безкоштовна, а всі івенти, що доповнюють історію світу  теж безкоштовні й перепроходити після закінчення івенту. Гра лояльно ставиться до гравців і інтуїтивна, а кінцівка гри викликає щирі емоції і може навіть змусити дати волю сльозам. Доволі медитативна гра з відкритим світом, поділеним на локації і з казковою графікою.

5. Forgotten Ane

Це пригодницький платформер, що розповідає про світ куди потрапляють всі забуті речі. Головною героїнею гри є дівчина Енна, що живе разом зі своїм, так би мовити, прийомним батьком і вчителем Бонкою. Вони єдині люди у цьому світ,і та обидва намагаються повернутися у свій, водночас слідкують за ладом у цьому дивному місці. Але з’являються повстанці, речі які не згодні з філософією і політикою наших героїв. Взяти участь в цьому конфлікті і розібратися у всьому доведеться нашій героїні. У гри дуже гарний візуальний стиль, щось між аніме і мультиками “Disney”, також що доволі приємно, в ній є українська мова. В грі також є моменти,  де можливо робити вибір (врятувати когось, пощадити чи допомогти), що у свою чергу трішки впливатиме на гру і деякі сцени. Також гра має декілька фіналів.

6. Minecraft

Популярна “пісочниця” від ігрової студії “Mojang”, може стати найкращим доповненням до вашої бібліотеки. Якщо описати “Minecraft” одним словом, то найкраще підійде – свобода. В грі якісно поєднані елементи виживання та видобування ресурсів, а кількість контенту з роками стає тільки більшим. Гра дозволяє використовувати свою творчість без обмежень і будувати споруди грандіозних масштабів. Minecraft може затягнути вас на сотні годин, а ігри з друзями по мережі відкривають ще більше можливостей, задоволення. До речі, в грі присутній “кроссплей”, таким чином власники “PC” версії “Bedrock Minecraft” можуть грати з гравцями мобільних версій гри.

Також 7 червня вийшло масштабне оновлення гри, а саме версія 1.20 під назвою “Trails and Tales”. Яке принесло в гру нову локацію, мобів, оформлення обладунків і нові речі для крафту як бамбукових меблів.

Юрій Котенко

Запальні SUP-прогулянки в Житомирі: чудова альтернатива екстриму (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В що пограти на телефоні? ТОП-6"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*