В Україні до 15 червня триватиме «сезон тиші», за порушення – штраф

Держекоінспекція України оголосила з 1 квітня по 15 червня про «сезон тиші», під час якого забороняється стрілянина, проведення  вибухів, феєрверків, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах. Такі інформацію оприлюднили на сайті Державно екологічної інспекції України:

«Сезон тиші» починається 1 квітня та триває до 15 червня, адже саме на цей час припадає період масового розмноження диких тварин. Під час «сезону тиші» забороняється пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах. Такий захід спрямований на охорону середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції тварин та визначений Законом України «Про тваринний світ».

За порушення «сезону тиші» можна отримати штраф:

«Порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин — тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 850 грн і на посадових осіб — від 850 — 1190 грн. Невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршенню середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, тягне за собою накладення штрафу від 850 до 1190 грн».

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні до 15 червня триватиме «сезон тиші», за порушення – штраф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*