Житомирянам обмежили можливість проїзду в громадському транспорті: деталі

cropped Screenshot 1 6 e1586166883229 - Житомирянам обмежили  можливість проїзду в громадському транспорті: деталі

З 6 квітня забороняються всі види перевезення громадським транспортом міського, міжміського та приміського сполучення. Маршрутне таксі також входить до переліку обмежень. Про це сьогодні розповіли під час засідання виконкому Житомирської міської ради. 

“Заборона не розповсюджується на легкові, службові та урядові автомобілі підприємств та організацій, міський електричний транспорт та міські автобусні маршрути в звичайному режимі лише за умов дотримання санітарно-епідемічної безпеки та з засобами захисту для водіїв та пасажирів. Користуватися цим переліком транспорту може тільки встановлений перелік пасажирів, а саме працівники закладів та установ незалежно від форм власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування, надання послуг енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок, телекомунікації, надання екстрених держпослуг, фінансових та банківських послуг, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку, цивільного захисту та об’єктів критичної інфраструктури”, – пояснив начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Він також пояснив, що з 6 квітня на період дії обмежувальних заходів, щоб не допустити розповсюдження COVID-19, перевезення житомирян громадським транспортом здійснюватиметься тільки за наявності посвідчення, яке вони можуть отримати від свого роботодавця. 

Згодом на сайті Житомирської міської ради розмістять інформацію щодо форми заяви, яку можуть подати керівники установ та організацій, які залишаються працювати в даний період з зазначенням, скільки працівників залишається працювати в підприємстві. Далі працівникам потрібно надати роздруковані посвідчення, завірені печаткою керівника (за наявності) або ж кодом по ДРФО. 

“Ми не можемо зараз повністю зупинити місто, і є багато працівників, яким треба доїхати на роботу, але вони не підпадають під категорію дозволених. Тому керівникам установ не потрібно звертатись в міськраду за печаткою – це ми сьогодні відпрацювали з поліцією. Ми даємо у вільному доступі форму до заповнення посвідчення на нашому сайті, тому керівникам потрібно скачати форму, заповнити, затвердити та надати її працівникам, що залишились працювати у період карантину”, – зазначив голова міськради Сергій Сухомлин.

Він також наголосив, що в усіх організацій є 2 дні для того, щоб заповнити посвідчення та видати людям перепустки.

Нагадуємо, що сьогодні під міською радою більше десятка житомирських підприємців мітингували через орендну плату за місця на ринках у період карантину.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам обмежили можливість проїзду в громадському транспорті: деталі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*