В Україні готуються підвищити низку податків

В Україні готуються підвищити низку податків

Кабмін зараз готує пропозиції щодо підвищення певних податків. Про це заявив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Іноді здається, що суспільство перебуває в парадигмі, чи підвищувати податки, чи не підвищувати. А такої парадигми у нас насправді немає. Бо якщо не буде чим фінансувати армію, не буде снарядів, не буде зброї – росіяни будуть під нашою столицею, наприклад. Або ми – щоб цього не допустити – все ж таки підвищимо податки, і так всі разом власним коштом профінансуємо ці снаряди”,

– зазначив посадовець.

При цьому вже відомо, що найшвидше підвищення торкнеться передусім ПДВ та військового збору. А відтак на українців очікує знову значне підвищення цін.

Це також погане рішення з тих, що в нас є на столі. Воно погане для економіки. Тут нема про що сперечатися. Особливо для економіки в цей період, коли потенціал для її відновлення слабкий. Але, коли ми обираємо між життям і грошима, то, безперечно, ми обираємо життя. Тому ми вимушені будемо, напевне, це рішення ухвалювати,”

– наголосив Гетманцев.

При цьому самі нардепи та чиновники задля фінансової допомоги державі, попри власні величезні статки більшості з них, не планують ані зменшувати власні зарплати, ані відмовлятися від різноманітних доплат та компенсацій. Більше того, вже погодили використання на дані цілі фінансової допомоги від ЄС.

Нагадаємо також, що один з українських нардепів пропонував Раді ввести податки на бездітність.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні готуються підвищити низку податків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*