В Україні хочуть продовжити терміни оновлення даних військовозобов`язаними

В Україні хочуть продовжити терміни оновлення даних військовозобов`язаними

Термін оновлення даних військовозобов`язаними планують продовжити. Про це заявив народний депутат Володимир Ар’єв.

Наразі у Верховній Раді вже зареєстровано відповідний законопроєкт. Ним передбачається, що для оновлення даних військовозобов’язаним нададуть не 60, а 150 днів.

Причиною таких нововведень стало те, що і ТЦК, і система «Резерв+» виявилися не готовими прийняти такий наплив людей. А відтак більшість військовозобов`язаних просто не зможуть фізично оновити дані за попередньо встановлений термін.

“Зараз система ТЦК виявилась не готовою прийняти ту кількість громадян, які пішли оновлювати дані. Оскільки, після оновлення даних в застосунку “Резерв+” і інформації про розшук, все одно потрібно йти до ТЦК.

Громадяни просто не зможуть фізично оновити дані за 60 днів. І вони можуть отримати великі штрафи. Саме тому, ми з колегами сьогодні реєструємо законопроєкт про збільшення терміну для оновлення даних військовозобовʼязаних з 60 до 150 днів. Ми будемо вимагати від уряду та Міноборони зробити застосунок таким чином, щоб розвантажити ТЦК й питання, які можна вирішити лише після відвідування Територіального центру комплектування, можна було б вирішити онлайн”,

– розповів Арʼєв.

Нагадаємо також, що оновити дані в ТЦК окрім чоловіків, повинні і жінки певних професій.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні хочуть продовжити терміни оновлення даних військовозобов`язаними"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*