Житомирян та гостей міста запрошують на курси з вивчення української мови для дорослих

Житомирян та гостей міста запрошують на курси з вивчення української мови для дорослих

Четвертий рік поспіль у Житомирі проходять безоплатні курси з вивчення української мови для дорослих «Переходь на українську!». Тут слухачів навчають правильного слововживання, правил орфографії та граматики тощо.

«Будь-хто може оволодіти української мовою, говорити правильно та чисто. Навчатимуть житомирян досвідчені вчителі української мови та літератури, котрі володіють сучасними методиками викладання»,

– розповіла начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій.

До вивчення рідної мови запрошують усіх бажаючих містян та гостей міста. Для цього потрібно лише зателефонувати за номером: +38 (068)500-80-90 (з вівторка до суботи з 10:00- 19:00).

Перше заняття вже відбулося вчора, 27 травня, в Домі української культури за адресою: вул. Велика Бердичівська 61/18. Заняття проходитимуть увечері по вівторках о 18:00 упродовж двох місяців.

Нагадаємо також, що Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера запрошує на концерт академічної хорової капели «ОРЕЯ».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян та гостей міста запрошують на курси з вивчення української мови для дорослих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*