В Україні хочуть запровадити нову систему бронювання працівників від військової служби

В Україні хочуть запровадити нову систему бронювання працівників від військової служби

Кабінет Міністрів України працює над новою системою бронювання працівників від військової служби. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Близько 700 тисяч людей в Україні заброньовані. Цей підхід працює, він є економічним, тому що є галузі і підприємства критичної інфраструктури або галузі, які відносяться до галузей критичних потреб економіки. Ми хочемо вдосконалити і зробити цей підхід більш справедливим,”

– зазначив прем’єр.

Згідно нововведень першочергово право на бронь матимуть ті, хто забезпечує життєдіяльність країни, а це працівники – критичних підприємств та підприємств, які наповнюють держбюджет. При цьому, за словами очільника уряду, восьмеро працюючих людей мають забезпечувати одну, яка воює.

Середня зарплата, рівень сплати податків як людиною, так і компанією, вплив підприємства чи галузі на економіку – це рамка майбутньої системи бронювання, над якою ми працюємо. Вісім працюючих людей повинні забезпечувати одну людину, яка захищає, ризикує своїм життям на фронті. Якщо співвідношення менше, ефективність втрачається. Це означає, що ми не матимемо можливості забезпечити наші сили безпеки та оборони,”

– зазначив Шмигаль.

Нагадаємо також, що Кабмін змінив порядок бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні хочуть запровадити нову систему бронювання працівників від військової служби"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*