INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

В Україні подовжать навчальний рік

ternopil sichen 2020 karantinu nemae 777x437 - В Україні подовжать навчальний рік

Міністерство освіти повідомило про продовження навчального року до 1 липня.

Українські школярі можуть повернутися за парти вже у травні-червні поточного року. Інформацію повідомила Любомира Мандзій, котра займає посаду т.в.о. міністра освіти і науки України.

“Згідно з ЗУ “Про освіту “навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах в цьому навчальному році, то в травні або в червні повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати матеріал, який зараз подають дистанційно і підвести підсумки “, – повідомила вона.

Також Мандзій відзначила, що школярі, котрі закінчують 4-ий та 9-ий класи, цьогоріч державну підсумкову атестацію не проходитимуть через подовження карантину в країні.

При умові, що відновити навчальний процес в Україні, все ж, вдасться, то зовнішнє незалежне оцінювання перенесуть на липень або серпень 2020 року. Вступна кампанія також зміститься.

Також міністерка наголосила, що Міносвіти наразі працює над організацією дистанційних процесів вступної кампанії, аби уникнути великої кількості контактів серед учнів.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та подовжили карантинБудьте першим, хто прокоментував "В Україні подовжать навчальний рік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*