В Україні скоротили термін самоізоляції хворих на коронавірус

У МОЗ вирішили скоротити термін самоізоляції пацієнтів з COVID -19. Ймовірно поштовхом до прийняття такого рішення стало сенсаційне одужання голови Офісу президента Андрія Єрмака за три дні після початку хвороби.

Відтепер самоізоляцію можна завершувати через 5 днів з дати появи симптомів або отримання позитивного тесту. Головною умовою є відсутність симптомів. При цьому робити ПЛР-тест не обов’язково.

Достроково завершити самоізоляцію можна за умови отримання негативного результату ПЛР-тестування. Найцікавіше, що раніше медики стверджували, що тести до 5-6 дня хвороби можуть бути не інформативними, і просто ще не показати наявність вірусу в організмі. Тож отримати негативний тест на третій день хвороби насправді не важко. А відтак по суті тепер дозволено завершення самоізоляції хворими на коронавірус людьми. Що ставить під сумнів необхідність такої самоізоляції взагалі і ймовірність чергової хвилі захворюваності найближчим часом.

Раніше обов’язкова самоізоляція тривала 10 днів. Більше того, повинно було пройти ще три дні, протягом яких не мало бути симптомів COVID-19.

Нагадаємо також, що за останню добу на Житомирщині виявлено 1188 нових випадків захворювання на коронавірус.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні скоротили термін самоізоляції хворих на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*