В Україні створюють реєстр ухилянтів від мобілізації

В Україні створюють реєстр ухилянтів від мобілізації

В Україні працюють над створенням реєстру ухилянтів від мобілізації. І хоча законопроєкт ще не зареєстрований в Раді, над ним вже ведеться робота. Про це заявив член комітету парламенту з питань безпеки і оборони Федір Веніславський.

“Така робота ведеться. Особисто мною підготовлений відповідний законопроєкт. Він ще не зареєстрований, а лише написаний. Я думаю, що ми його ще будемо доопрацьовувати. Зараз ідуть консультації”,

– підкреслив Веніславський.

Новий законопроєкт передбачає внесення змін до закону про реєстр військовозобов’язаних. Зокрема, планується додатково утворити підреєстр або субрєєстр осіб, які були належним чином поінформовані про те, що їм належить прибути до ТЦК та СП, але цього не зробили.

На думку нардепів, такий субреєстр надзвичайно потрібний, бо… “про цю людину мають знати в суспільстві”, адже вона “не виконала свій конституційний обов’язок”. Наразі щодо тесту даного законопроєкту тривають дискусії.

Як тільки ми ці всі питання урегулюємо і отримаємо відповідні висновки, то я думаю, що можна буде його реєструвати. Тобто він майже готовий. Тож як тільки отримаю від всіх, скажімо, експетрів, а також органів влади, те, що цей законопроект не буде порушувати безпеку персональних даних, то ми зможемо його зареєструвати”,

– підсумував Веніславський.

Нагадаємо також, що анонсований законопроект про мобілізацію ще доопрацьовуватиметься.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні створюють реєстр ухилянтів від мобілізації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*