В Україні з’явились підозри хворих на коронавірус

Сьогодні, 2 березня, заступник  міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив про чотири підозри на коронавірус в Україні під час брифінгу. 

Досі ще в Україні не зафіксували жодного випадку хворих на коронавірус. Проте є чотири підозри:

«Розпочато дослідження ще за чотирма підозрами. Три з них — з міста Києва, одне — з Чернівецької області. В місті Києві цю підозру зафіксовано у іноземців, які перебували на території України. У Чернівцях — це людина, що повернулася з Італії», — повідомив Ляшко.

Зі слів заступника міністра за останні кілька діб в лабораторії отримали вісім негативних результатів, і ще три — в неділю:

«Вчора завершилося тестування трьох зразків на коронавірусну інфекцію з Івано-Франківської області, Кропивницького та міста Київ у пасажирки, яку виявили в аеропорту. Всі ці зразки показали негативні результати». 

Проте заступник охорони здоров’я стверджує, що українська медицина готова боротися з коронавірусом:

«У нас сьогодні забезпеченість апаратами штучної вентиляції легенів — 0,63 на ліжко. Це досить високий показник. В принципі, відстежуючи кількість ускладнень і реанімаційних заходів, які виявляються хворим в світі, ми можемо сказати, що обладнання досить, щоб забезпечити своєчасне надання допомоги».

Нагадаємо, що у Житомирі також готові боротися боротися з цією страшною недугою.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні з’явились підозри хворих на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*