В Україні зареєстровано перший водневий автомобіль | Times ZT

В Україні зареєстровано перший водневий автомобіль

В Україні пройшов сертифікацію і отримав реєстраційний номер перший водневий автомобіль – Toyota Mirai. 

Про це повідомив голова експертної робочої групи з питань водневої енергетики в раді Міненергетики Олександр Рєпкін на своїй сторінці у Фейсбук:

«Ми з Українською водневою радою завезли в Україну та сертифікували водневу машину японської марки Toyota. Вперше така автівка має українські номери! 

Скажу відверто, процес сертифікації був досить складним та довготривалим. Пройшло півтора місяця, перш ніж ми отримали українські номери. Завдяки чому зараз у всіх, хто забажає розмитнити водневу машину, процедура забере лише три дні!

Тепер справа за поступовою розбудовою інфраструктури для водневого транспорту (загалом водень — це екологічне паливо не тільки для авто, але й для поїздів і літаків). Серед перших наших кроків буде сертифікація ще одного автомобіля та створення першої водневої заправки в Україні.

Ми з командою Української водневої ради, а також усі експерти, які наразі розробляють водневу стратегію, активно працюємо над тим, аби розвинути водневу енергетику в Україні та навіть зробити її експортером водню для Європи.»

Toyota Mirai – водневий гібридний автомобіль на паливних елементах. Продажі в Японії стартували 15 грудня 2014 за ціною $ 57500, в США і Європі почалися в четвертому кварталі 2015 року. 

Автомобіль не виробляє шкідливих викидів у атмосферу, замість чадного газу з вихлопної труби виходить водяна пара, що перетворюється на воду.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні зареєстровано перший водневий автомобіль"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*