В Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня 2019 року на кожну третю і наступну дитину батьки щомісяця до моменту досягнення нею 6 років отримуватимуть 1 700 грн.

Доплату отримають не лише ті, хто народив чи народить дитину у поточному році. З 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину має право кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.

Щоб отримати виплату одному з батьків слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати Заяву на отримання грошової допомоги. Для оформлення документів при собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, а також свідоцтва про народження дітей.

Виплати можна отримувати на банківську картку, на яку надходить щомісячна допомога при народженні дитини. Для цього необхідно надати до відділення соцзахисту її реквізити. Якщо ж сім’я вже не отримує щомісячний платіж у сумі 860 грн, виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк за вибором сім’ї.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Також нагадаємо, що з 12 березня субсидіанти Житомирщини можуть отримати виплати субсидії «живими» грошима у відділеннях Ощадбанку.

  • 30
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*