HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

В Україні зони карантина визначатимуть за трьома критеріями

Covid19103 - В Україні зони карантина визначатимуть за трьома критеріями

Кабінет міністрів обрав нові критерії, згідно яких в країні визначатимуть карантинні зони в областях.

Таке рішення було прийняте на черговому засіданні уряду в середу, 12 серпня. 

За словами міністра МОЗ Максима Степанова відомо, що наша країна занадто швидко долає пороги захворюваності. Відповідно зростає і кількість осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

“Зараз ми звели два показника захворюваності, тож ситуацію тепер оцінбватимемо за трьома критеріями: заповненість ліжок, тестування, рівень інфікувань на 100 тисяч населення впродовж двох тижнів”, – повідомив Степанов.

Також у своїй промові Степанов наголосив, що кількість проведених тестів повинна бути не меншою за 24 на 100 тисяч упродовж тижня (за сім днів), показник інфікованості за два тижня не повинен бути більшим за базовий рівень – тобто 40 випадків захворювання коронавірусом на 100 тисяч населення за два тижні.

Рішення стосовно зон та ослаблення карантинних обмежень в конкретних областях кожні 7 днів прийматимуть фахівці з Держакомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Якщо рівень завантаженості ліжок в області упродовж п`яти днів буде понад 50% або більше, то там встановлять “помаранчевий рівень”, якщо ж понад 75% – “червоний”.

Нагадаємо, що МОЗ заборонило місцевій владі пом`якшувати карантинні обмеження.Будьте першим, хто прокоментував "В Україні зони карантина визначатимуть за трьома критеріями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*