В Житомирі Голова ВР України зустрівся з протестувальниками проти будівництва АЗС (ФОТО-ВІДЕО)

Житомирські активісти, які протестують проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності, «підловили» Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова аби поскаржитися на місцеву владу.

Дмитро Разумков, який приїхав з робочим візитом у Житомир, відвідав КУ «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради. Тут він ознайомився з роботою установи, поспілкувався з трудовим колективом та вручив відзнаки Верховної Ради медичним працівникам.

 

Після чого натрапив на житомирських активістів, які невтомно протестують проти АЗС на проспекті Незалежності. Вони розповіли, що вже довгий час борються з самою АЗС, міською радою та звинуватили міського голову Сергія Сухомлина в бездіяльності.

Голова Верховної Ради України пообіцяв активістам, що допоможе чим зможе:

«Ми не можемо проголосувати за мораторій тому, що це рішення може винести міська рада. Ми можемо діяти лише в рамках своєї компетенції. Я попрошу більш детально підключитися до цього процесу обласну владу. У нас буде тиждень роботи в округах, зустріньтесь та проведіть діалог з усіма учасниками цього процесу і обов’язково запросіть міську владу» — звернувся до обласної влади Разумков.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі Голова ВР України зустрівся з протестувальниками проти будівництва АЗС (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*