В Житомирі хворі на діабет залишилися без безкоштовного інсуліну

В аптеках Житомира відсутній безкоштовний інсулін. Хворі на діабет залишися без життєво важливого лікарського препарату. Адже, за попередніми даними, на Житомирщині близько 7 тисяч хворих потребують інсуліну щодня.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук депутат Житомирської обласної ради Володимир Кропивницький.

“МЕР СУХОМЛИН , ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ІНСУЛІН ! 
Хто відповідатиме за інсуліновий дефіцит для населення в місті Житомирі ???

В аптеках міста Житомира відсутній безкоштовний препарат для хворих на діабет !

Житомиряни , які завернулись до мене зі скаргами заявили про відсутність у них інсуліну . Люди у розпачі! За мізерну пенсію, яку вони отримують від держави, вони не взмозі купити інсулін в аптеках .Це геноцид Житомирян !!!

А діабетикам та іншим важкохворим як виживати???

Мер міста Житомира в курсі, що відбувається ???”, – наголосив Кропивницький.

Зазначимо, що саме у компетенції місцевих органів влади знаходиться питання розподілу коштів медсубвенціі, місцевих бюджетів та інших джерел, а також контроль за призначенням лікарями необхідної кількості препаратів інсуліну хворим, внесених в електронний реєстр.

Тож Володимир Кропивницький закликає Житомирського міського голову терміново зібрати позачергову сесію міської ради і вирішити дане питання.

“Хто винен у відсутності інсуліну в місті Житомирі??? Прошу зібрати позачергову сесію міської ради для вирішення питання щодо термінового забезпечення важкохворих людей інсуліном!”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, що відтепер у Житомирі функціонує єдиний контакт-центр амбулаторій міста, де можна отримати інформацію перелік аптечних закладів, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» по Житомиру, записатися до лікаря тощо.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі хворі на діабет залишилися без безкоштовного інсуліну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*