На Житомирщині правоохоронці з'ясовують обставини смерті новонародженої дитини | Times ZT

На Житомирщині правоохоронці з’ясовують обставини смерті новонародженої дитини

15 травня до Радомишльської райлікарні медики “швидкої” госпіталізували породіллю. З’ясувалося, що вдома у жінки відбулись передчасні пологи. Дитини медики не побачили, тому одразу сповістили про подію правоохоронців. Наразі встановлюються всі обставини події. Ведеться слідство.

У середу близько 19.40 до Радомишльського відділку поліції надійшло повідомлення від лікарів про госпіталізацію породіллі. Жінка викликала медиків самостійно, за кілька голин після родів, через погіршення самопочуття.

За попередньою інформацією, 28-річна жителька с. Став-Слобода Радомишльського району перебувала на 7-му місяці вагітності і самостійно без допомоги лікарів народила вдома. Роди відбулися близько 10.00, але звернулася до лікарів жінка лише надвечір. Дитини в оселі медики “швидкої” не побачили. Після втручання правоохоронців, породілля розповіла, що новонароджене немовля не подавало ознак життя і тому вона винесла його на подвір’я.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять заходи для встановлення усіх обставин та розшуку тіла немовляти.

Нагадаємо, що в березні на Житомирщині через халатність лікарів загинули породілля з немовлям.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці з’ясовують обставини смерті новонародженої дитини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*