В Житомирі після погроз жителів з Корольова відокремитись від міста, почали ремонтувати дорогу (ФОТО) | Times ZT

В Житомирі після погроз жителів з Корольова відокремитись від міста, почали ремонтувати дорогу (ФОТО)

Водії, що мали б почати свій ранок з нескінченного об’їзду перешкод на вул. Корольова, сьогодні аплодують – з початком робочого дня на “розбитій мінометами” ділянці почали активно працювати дорожники.

У Житомирі з’явилось ноу-хау: змести пилюку та каміння з тротуарів та закатати у “новий” асфальт, мабуть, щоб краще тримався. А що, безвідходне виробництво, так би мовити.

Такий собі “бутерброд”.

Порадував власним візитом заступник мера Дмитро Ткачук.

Поки посадовець виконує якусь важливу роботу у своєму телефоні, робітники, яким не знайшлося роботи, пішли рвати бузок (адже завтра День матері) та вирішувати, їсти на обід солені чи свіжі огірки.

Звісно ж, не обійшлося без конфузів: один з водіїв у цей час пробив колесо автомобіля, вже не перше, за його словами. Поки поліція фіксувала збитки та складала протокол щодо вимоги виплати компенсації, чоловікові випала можливість звернутися до влади від імені усіх постраждалих водіїв. Дмитро Ткачук почув у свою адресу трихповерхові мати, а також те, що замість асфальту треба закатати власне його.

На щастя для Ткачука, погрози так і залишились лише словами. Та й покриття з нього, м’яко кажучи, ніяке, і на всі ями все одно не вистачило б.

Сподіваємося, що хоча б до зими асфальт на цій дорозі втримається.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі після погроз жителів з Корольова відокремитись від міста, почали ремонтувати дорогу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*