Останній навчальний день у житомирських школярів буде 31 травня | Times ZT

Останній навчальний день у житомирських школярів буде 31 травня

Цього року свято «Останнього дзвоника» для житомирських школярів відбудеться 31 травня. Сценарій та час його проведення кожен навчальний заклад визначить самостійно.

Про це повідомляють у департаменті освіти Житомирської міської ради.

«Зміни графіку у школах цьогоріч не передбачаються. Останній навчальний день для школярів буде 31 травня, і після цього вони повернуться до навчання традиційно 1 вересня», – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що до святкових заходів Державну підсумкову атестацію складуть лише чотирикласники. Вони писатимуть підсумкові контрольні роботи в період з 14 до 24 травня.

 У свою чергу учні дев’ятих класів складатимуть іспити з 3  до 13 червня.

Випускники ж 11-их класів зовнішнє незалежне оцінювання здаватимуть з 21 травня по 13 червня. При цьому урочисте вручення Свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів відбудеться  27-29 червня.

Зазначимо, що цьогоріч основна вступна кампанія до ВНЗ України буде проведена в компактніші строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.

Так, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починається 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня. Закінчується подання заяв о 18-й год. 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, 18-й год. 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Будьте першим, хто прокоментував "Останній навчальний день у житомирських школярів буде 31 травня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*