В Житомирі пройшла науково-практична конференція до Всесвітнього дня водних ресурсів

21 березня 2019 року на базі Житомирського національного агроекологічний університет  відбулась Міжнародна науково-практична конференція приурочена до Всесвітнього дня водних ресурсів «Водні екосистеми у контексті євроінтеграції: реалії та перспективи».

Метою конференції було привернення уваги спільноти до вирішення водних проблем і поліпшення водного співробітництва, обговорення спільної стратегії дій міжнародного співтовариства, установ, організацій та інших представників щодо імплементації положень Водної Рамкової Директиви (2000/60/ЄС) та реалізації цілей Міжнародного десятиліття води.

У конференції взяли участь Олег Скидан – ректор Житомирського національного агроекологічного університету, Людмила – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету, Оксана Ревенко – начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної та багато інших фахівців

В рамка конференції професором Університету Фрідріха Шиллера в Єні, Німеччина Klaus-J. Appenroth проведено лекційне заняття для студентів- екологів та низка пленарних і секційних засідань. За підсумками конференції були сформовані рекомендації які будуть розіслані центральним та місцевим органам влади, громадським і політичним організаціям та об’єднанням, науковим установам.

  • 10
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшла науково-практична конференція до Всесвітнього дня водних ресурсів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*